La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1301 Culés

0

Bednarek w Anglii też jest taki tragiczny? Jakbym Lengleta oglądał

0

@vangoor Jak najbardziej tak.

1

@FcPortoFan1999 Czyli powołania za nazwisko, coś jak z Zielińskim gdy nie grał w Interze

0

@vangoor Dokładnie tak.Nawet jeśli podziękowano by mu za grę, to My nie mamy następców..

0

@vangoor Lenglet jest jednak lepszy. Lepiej broni tylko ma chwile gdzie zawiesza mu się mózg a Bednarek prawie zawsze słabo broni.

2

@vangoor Bednarek nie jest tragiczny jak się go opisuje. Wiadomo nie jest to top obrońców na świecie, ale solidny średniak nie bez przyczyny dalej gra w PL

0

@vangoor Powołania za nazwisko? A kimś byś zastąpił Bednarka? Dla mnie to on jest akurat u nas najlepszy w tej obronie, jakkolwiek to brzmi. W pierwszej kolejności, to bym innych zmienił, a Bednarka na samym końcu (mowa o ŚO)

2

@KamQiX Bednarek ma coś w sobie, że mimo że gra dobrze, to zawsze mu się obrywa xD

0

@takisobiektos Ponieważ podczas zbliżeń ma minę srajacego kota. A gdy idzie na wywiad to klękajcie narody.

0

@vangoor Bednarek trzyma rekord najgorszego występu w historii Fantasy Premier League: -7

Minutes played - 85 (2)
Goals conceded - 9 (-4)
Own goals - 1 (-2)
Red cards - 1 (-3)

Problem w tym, że nie ma kto za niego grać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?