La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1613 Culés

8

Zdumiewa mnie granie na 3 środkowych obrońców gdzie od dłuższego czasu mamy problem mieć 2 w miarę ogarniętych pod względem formy w kadrze. Czekam na moment kiedy nie będzie walukiewicza, Dawidowicza i Bednarka a probierz zagra wałdochem, jopem i Hajto byle żeby grać trójką

2

@budel17 Rzecz w tym że skrzydłowych też nie mamy xD

1

@takisobiektos w sumie tak, czyli pozostaje zaorać, zasiać plony i czekać z 20 lat aż dorosną

2

@takisobiektos Zalewski i Ameyaw i niech się bawią.

1

@budel17 Bocznych obrońców nie mamy

0

@kanver_ może czas zacząć od tematu co my mamy ? Od tygodnia słyszę że linia pomocy to jest zmieniana częściej niż gacie u wojskowych, skrzydłowych nie ma, boków obrony nie ma, środek obrony słaby. Czyli w zasadzie jest Lewy i bramkarze

0

@takisobiektos Przecież Zalewski to super skrzydlowy jak na warunki naszej kadry. Gość strzela, asystuje, przebojowy drybling. Na LS bylby swietny, a jak nie to 4:4:2 i po prostu bedzie lewym pomocnikiem

1

@budel17 Jeszcze lewe wahadło mamy, bo tam mamy Zalewskiego i Kamińskiego xD @LukaszFan A dla mnie to jest świetnym wahadłowym, a nie skrzydłowym.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?