- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1266 Culés
Gorące dyskusje
mmaciass
12
Czy tutaj na prorządowej La Rambli w ogóle przewinął się temat aresztowania Leszka... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Hosh
27
Mnie bardziej niepokoi który normalny dzieciak wchodzi na Interię lub... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Roobo
2
Sondaż CBOS'u daje konfederacji 15% a koronie 11.5%. Wiedziałem że rozdział im raczej da ale... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1266 Culés
4
Referee, penalty!
https://x.com/Macko_director/status/1845202568009416857
1
@Kgorecki2500 Nie podoba mi się ta cała kwestia interpretacji."Jeden sędzia by gwizdnął a drugi nie" tak to nie powinno wyglądać..
0
@Kgorecki2500 Jak za takie macnięcie stópką mają gwizdać to najlepiej od razu połączmy futbol męski z żeńskim.
0
@4drian0 a dobra jak tak mówisz, to nic nie gwizdajmy, chyba, że ktoś straci przytomność od ciosu karate.
0
@kibic1899 To, żeś porównał xD
0
@4drian0 Właśnie o to chodzi że gwiżdżą.
0
@Ogorinho1974 Dlatego nie mogę się doczekać, aż piłka nożna stanie się sportem, gdzie piłkarze nie mogą się ze sobą stykac. Dopiero po nieudanym dryblingu/podaniu będziesz mógł odebrać piłke przeciwnikowi.