- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1355 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
48 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
40 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1355 Culés
20
Matysiak jest od dawna niewygodna. Pracuje, jest aktywna, nie gada skrajnie lewicowych głupot, jeździ pociągiem, czyli nie udaje, że jest eko, ale faktycznie taka jest, nie ruszą ją nawalanka, potrafi rozmawiać ponad podziałami. To koszmar dla dzisiejszej Lewicy - leniwej, gderliwej, pod butem większego koalicjanta, odklejonej od rzeczywistości, gdzie światopogląd przykrywa wszystko inne. Ona pokazuje, że można inaczej, że lewica może mieć inną twarz, przez co inne nieroby, jak Żukowska wypadają słabo. Dlatego trzeba ją odciąć, trzeba ją spacyfikować, uruchomić pewnych ludzi, którzy będą ją szkalować w necie, przegłosować odwołania z komisji, zawiesić w prawach członka partii.
0
@BorzyKrzys Konserwatysta piszący o normalnej lewaczce. Wzruszające.
Może lepiej zajmować się normalnością własnego środowiska?
4
@Comentateiro Silniczek nie będzie mi dyktował o czym mam pisać.
1
@BorzyKrzys może jeszcze zmień nick na BrunatnyKrzyś XD
0
@BorzyKrzys Lewak, fanatyk Tuska, silniczek, wyborca trzeciej drogi - paleta bezmyślności konserwatywnej w przypisywaniu afiliacji jest nieograniczona.
0
@Comentateiro Twoja paleta również dawno już odleciała, jak zaczynasz dyskusję w ten sposób. "Kto sieje wiatr" - obejrzyj sobie, taki stary film...
0
@BorzyKrzys Moja? Chyba użycie słowa konserwatysta jest uczciwe wobec Ciebie, z kolei mówienie o mnie silniczek to odpał umysłowy.
Jak ktoś jest fanatykiem to dostaje inną łatkę, wszystko wg wpisów na LR