- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1286 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
167
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1286 Culés
0
Z jednej strony ten David to super okazja bo mlody, nastrzelał goli w powaznej lidze no i oczywscie za darmo.
Ale jakos nie wyobrazam go sobie jako jedynej 9 w klubie. Profilem jakoś nie pasuje bo potrzebuje miejsca....
0
@PatrykBarca Wolałbym Daviesa jeśli chodzi o zawodników, którym się kończy kontrakt. Zawsze mi imponował swoją grą i uważam, że jest duży lepszy, niż Balde.
2
@PatrykBarca Na rotację mógłby wpaść, ryzyko niewielkie, tylko żeby kontrakt dostał sensowny, bo jak dostanie za wysoki to kaplica i będziemy się z nim bujać w razie jakby nie wypalił
1
@PatrykBarca właśnie bardzo pasuje profilem do obecnej Barcy
0
@PatrykBarca brać, ale brać innych Davisow Z Kanady na wahadło i Arnolda z Lvp. Te 3 transfery za friko to złoto dla nas
0
@tbas nie no na tych wszystkich 3 to nas nie stać nawet za darmo (:
Dwóch to jest maks i to przy sprzedaży kogoś
4
@BORO_12 Dokładnie, ale też nie widzę potrzeby sprowadzania Arnolda, gdyż uważam, że Kounde gra na bardzo wysokim poziomie.
0
@MesQueUnClub_87 Na plus znajomosc z Flickiem i forma pod nim
0
@MesQueUnClub_87 a ja widzie i to duży. Było dużo informacji że Flick chce wahadło a Trent idealnie pasuje do nas stylem, może zabezpieczyć 3 pozycje (wahadło, PO i pomoc) oraz bardzo wzbogaca możliwości taktyczne
0
@BORO_12 Zupelnie nie. Flick szuka szybkosci na skrzydlach i u nasi tak samo w Bayernie. A w polu karnym oczekuje 9 ktora czeka na seriws. David takim napastnikiem nie jest. czesto schodzi do boku.
0
@BORO_12 Co do Arnolda to sie zgadzam. Gosc by obskoczyl kilka pozycji. A Kounde moglby grac na SO przy tak wyoskiej lini obrony
0
@Luciano99 No ciezko by bylo go podpisac gdyby mial byc rezerwowym. On by nie chcial. A my wciaz szukali bysmy pierwszej 9...
1
@PatrykBarca napastnik który ma stalowe płuca i non stop pressuje nie pasuje? Oczywiście że pasuje
0
@BORO_12 W sensie, że jako pivot w pomocy?
0
@MesQueUnClub_87 nie pivot, w dwójce DM
0
@BORO_12 No bardziej chodzi o to że to profil skrzydłowego. Szybki, zwinny , dobry doskok.
Ale nie jest typowa 9 wykańczająca akcje. A taka zawsze u Flicka była.
0
@PatrykBarca mnie on skrzydłowego nie przypomina, podobny profil do Lautaro.
Nie jest to profil Lewego ale obydwaj pasują do stylu Flicka z tym że Lewy więcej strzela ale David nadrabia innymi cechami