La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1513 Culés

0

Co o tym myślicie?

https://www.gry-online.pl/newsroom/tworcy-gry-na-podstawie-ksiazki-olgi-tokarczuk-otrzymali-17-mln-z/z12ae45

Szczerze mówiąc dla mnie to jest dziwne. Jak można z budżetu państwa dać 17 baniek na takie coś tym bardziej że z tego co widzę to jest to pierwsza gra tej firmy (przynajmniej ja nie mogę nic znaleźć)?

Mi to wygląda na typowy przykład "dawania swoim".

Co do samej gry no cóż podejrzewam że Baldur's Gate IV to to nie będzie. Ba byłoby dobrze gdyby to nie był taki szajs jak Inkwizytor (tak jak ktoś napisał w komentarzu).

2

@Kazragore jak można robić coś na podstawie tej odklejonej baby.

0

@ShawnC Niech robią na czym chcą jeśli znajdą sponsora ale tu właśnie pojawia się pytanie czy powinien to być projekt finansowany z budżetu państwa.
Tym bardziej że ta firma nic wcześniej nie zrobiła.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?