La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1933 Culés

0

Co za dziadostwo Bayernu..

0

@FcPortoFan1999 Nasi z nimi musza tak grac. Mocny pressing i oni pogubieni są. Bardzo szybko do ataku idą, wiec ciężko będzie na 0- z tyłu, ale da się im wbić bramki, słabi są w obronie w szczególności środek

0

@tbas Liga mistrzów w tym sezonie jest mi obojętna.Barcelona, to niech się zaczyna grzać na klasyk z Realem.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 Wszystko jest ważne. Kasa, szczególnie z LM

0

@FcPortoFan1999 dla mnie tylko lm. W końcu chciałbym zobaczyć Barce walczącą z najlepszymi.

0

@sevs Ale mnie nie obchodzi liga mistrzów.Barcelonę może tak.Ale nie mnie. @tbas Ja w tym sezonie unikam tych rozgrywek i nie znam wyników w tych rozgrywkach i nie chcę ich znać.

0

@FcPortoFan1999 Barcelona przegrała z Monaco, wygrała z Young Boys :) Proszę, zaraz obok w tabeli jest Real i Bayern.

0

@tbas Nie ufam nikomu odnośnie tych rozgrywek więc nie wierzę.Programy też dobieram starannie aby sobie nie spoilować.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 ale polskie drużyny w LM to chciałbyś zobaczyć :D

0

@sevs Zobaczyłbym z chęcią.A że nie ma żadnej Polskiej ekipy i Porto w tym sezonie to Ja mam w nosie te rozgrywki.Może spróbuję jeśli już to od sezonu 25/26.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?