La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1273 Culés

10

Przecież w tym już na pierwszy rzut oka widać taką wyjątkowość i unikatowość że to jest niepojęte. Patrząc na Ronaldinho widziałeś coś co wygląda na niemożliwe i niepodrabialne, tutaj jest to samo w innej oprawie. Nie było takiego nikogo, nikogo zbliżonego nawet. Nie mówię o tym że Lionel Andres Messi największy GOAT bla bla bla, bo to wiemy. Przecież tu wystarczy spojrzeć na 3-4 akcje i widzisz że to jest jakiś chory skill i inny wymiar uprawiania futbolu, najlepszy sposób na dobre granie w piłkę, najlepszy dotyk, ruch balans ciała siła podania podkręcenie. Jakiś pieprzony komputer. Bycie najlepszym na każdy możliwy najlepszy sposób. Chyba się odzwyczaiłem już powoli od Messiego, zaczynam doceniać jeszcze bardziej niż do tej pory

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?