- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 706 Culés
Gorące dyskusje
QQL5
2
No i część SAFE pójdzie na rzecz Ukrainy.Powie mi ktoś dlaczego mamy spłacać kredyt za... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Bombelek951
1
@juro14 jak tam twój drewniakowski? Mówiłeś, że będą się zabijać o gościa i jeszcze... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
TR3YWAY
2
Kumpel lat 30, ogarnięty, dobrze wyglądający, a jego największym marzeniem jest związek z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 706 Culés
13
Lionel Scaloni powołał Nico Paza do reprezentacji Argentyny.@marqoss@Rodra10_97
Elegancko ;-)
@Coutinho007 @Sysia11 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA @mekston @Tollusiek @Lanosss @Kapitan hawk
3
@Lionel_Messi10 Pięknie. Dla mnie to może być wielki piłkarz.
Czekam na Mastantuono i Diablito w repce za jakiś czas.
Claudio w przyszłym roku powinien dostać a i fajnie jakby ten młody z Velez też dostał szansę.
1
@Lionel_Messi10 pytanie czy na razie to nie jest po 1 wystep zeby nie zmienil repki jak cos
3
@mekston
Nico Paz: "Urodziłem się w Hiszpanii. Kocham oba kraje, ale ostatecznie zdecydowałem się reprezentować Argentynę. Uważam, że to kraj, który reprezentuje mnie najbardziej, ze względu na to, jak żyje się tam piłką nożną i ze względu na mojego ojca, z którego jestem dumny, że mogę pójść w jego ślady".
@Sysia11 Otóż to ;-)