- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1392 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
74
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Faro
12
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
36 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1392 Culés
1
co jest najlepsze po dniu wczorajszym poza pieknym wystepem Pedriego i walcem Flicka? Ano to ze klubik z Mediolalu zwany przez niektorych AC MILAN ma całe okragle zero punktow po dwoch kolejkach. Oby tak dalej, czeresniaki!
17
@MOLESTA Milan to Ty szanuj gościu
2
@MOLESTA Pderi to niech zacznie grać pięknie z kims na poziomie. Poki co Olmo lepszy
9
@MOLESTA, Milan > Inter
19
@MOLESTA Nie ma nawet południa, a ty jak Messi w prime strzelasz, tylko on strzelał bramki, a ty głupie i niepotrzebne posty
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
Komentarz usunięty
4
@Faro Ale ty się czepiłeś tego Pedriego, zajmij się lepiej swoim Fatim
11
@MOLESTA AC MILAN - klub z wielką historią.
0
@agaFCB czepiam sie każdego kto gra słabo, nie można? Przychodzi mocny rywal i Pedri wygląda słabo. To jest już poziom pilkarza, że powinien ta forme jakkolwiek trzymać.
I sie go nie czepiam bo czesto go chwalilem jak inni sie czepaili i im morałów nie prawiłaś
0
@Faro Ciężko było trzymać jak były same kontuzje. Zresztą z nim to coś Ci wiecznie nie pasuje.
0
@agaFCB widocznie widzisz tylko te komentarze jak mi nie pasuje, bo jak Pedri byl jechany to nie zwracalas uwagi innym użytkownikom xd po prostu źle gra pod presją i takie sa fakty
0
@Faro O to to......
0
@MOLESTA jeżeli chciałeś podymic z @takisobiektos to ci się nie udało...
0
@vangoor Daj spokój. Nie jego wina, że go w dzieciństwie skrzywdzili i mózg zabrali.