La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

9

Ludzie zesrali się z tymi alkotubkami, a tak naprawdę jedynym błędem producenta jest samo opakowanie przypominające musy dla dzieci, zmienią design albo ktoś inny to podlapie i nie będzie oburzenia

0

@vangoor Ja osobiście uważam, że tak jak szybko sie to pojawi na rynku tak szybko zniknie. Picie z tego będzie komiczne.

0

@MesQueUnClub_87 Niejeden odetchnie z ulgą jak przez przypadek wypadnie na krawężnik :p

3

@vangoor Wódkę musi się pić wygodnie. Butelkę zakręcisz, aż się zrobi wir i wlewasz na raz do mordy. Kto Ci będzie spirytus wyciskał po łyczku. To nie Kubuś do delektowania się tylko roztwór etylowy :D

0

@vangoor yup, za jakiś czas wyjadą z alkoholem o tej samej marce, ale w normalnej butelce i będą mieli piękną reklamę na start. Po prostu "kreatywny" marketing? xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?