La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

6

Po porażce wiadomo...można ponarzekać ale z pozytywnych stron to mi się podobało nasze wyjście na drugą połowę. Ten sam skład ale było widać zaangażowanie i dążenie do strzelenia bramki na 2:1.

0

@prokofiew szukanie pozytywów w stylu urwało mi nogę, ale w sumie to mniej ważę. Podziwiam.

0

@prokofiew Po strzeleniu na 2:1 zaangażowanie sie skończyło, Osasuna przejęła inicjatywę

0

@prokofiew Te 2-2 zrobiło by różnice. Albo na 3-2 ta sam na sam Ferrana

0

@misterio No tak bo lepiej od razu wszystko przekreślić. W porównaniu do poprzedniego sezonu jest to moim zdaniem pozytywna zmiana. Nie ma tu nic do podziwiania :)

0

@prokofiew czemu odrazu w skrajność? To pierwsza porażka w lidze, więc można też dzięki temu zobaczyć, jak zareagują na to w następnych meczach. Natomiast mówienie o pozytywnym nastawieniu trąci trochę Xavim aka wyciągneliśmy wnioski, a otoczenie jest spokojne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?