La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 763 Culés

5

Obawiam się trochę tego stylu Flicka z wysoko postawioną linią obrony w starciach z lepszymi rywalami jak Bayern czy Real i widziałem że niżej też ktoś to zauważył. Ja nawet to widziałem już w Bayernie i reprze Niemiec. Dokładnie tak jak nas przechodził Villareal i dzisiaj Osasuna my strzeliliśmy bramkę Alabą w 2020 roku na 1:1 i początek meczu był bardzo wyrównany i dopóki Bayern nie strzelił na 3:1 był swego rodzaju kopią naszego meczu z Villarealem czyli taką wymianą ciosów. Mecz z Japonią na mundialu też w ten sposób Flick przegrał. Trochę mnie to martwi że on nie potrafi grać inaczej i bardziej dostosować się pod rywala. Ze słabszymi rywalami może i będziemy robić goleady ale obawiam się tych meczy z lepszymi...

1

@GeraltzKatalonii mówiłem już o tym dawno temu , nasza linia obrony jest tak ślamazarna że z Realem to spokojnie ze 3 bramki dostaniemy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?