La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1082 Culés

1

Jeszcze przed Monaco podawali, że Frenkie ma wrócić na Getafe, wczoraj, że w przyszłym tygodniu, a w przyszłym tygodniu podadzą, że wróci po przerwie na kadry. Ciekawy jestem ile mu faktycznie brakuje do pełnych treningów z całym zespołem i czy cały czas jak tylko już testują to są jakieś niepokojące oznaki i cofka na indywidualne treningi. Prawdopodobnie pobił jakiś rekord pauzy przy urazie stawu skokowego, ale już lepiej żeby mieli pewność co do jego stanu zdrowia niż żeby kolejny zawodnik się rozsypał przez zbyt szybkie dopuszczenie do gry. Szczerze nawet by mnie nie zdziwiło gdyby po tym wszystkim skończyło się jeszcze ta operacja.

0

@ViscaelBarca2007 na FB masz rolki z treningów Barcelony , możesz sobie zobaczyć.

0

@ShawnC na innych platformach też się pojawiają i ostatnio trenował z Gavim z tego co widziałem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?