- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 795 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 795 Culés
4
Ale ten Dragon Age okropnie wygląda xD Już mnie nie dziwi, dlaczego priorytetową rzeczą do pokazania dla nich był kreator postaci z możliwością dodania blizn pooperacyjnych dla transów xD
0
@PatrychoO Dragon Age to gra cos w stylu Gothica czy Wieska ze widac postac i mozna swobodnie nia latac czy co to? Bo na pleja sie zastanawialem czy stara część kupic.
1
@PatrychoO "kreator postaci z możliwością dodania blizn pooperacyjnych dla transów xD" - że co??? XD
1
@Lionel_Messi10 szczerze mówiąc, to nie wiem, bo grałem tylko w jedną część i to krótką chwilę, bo mi się nie podobało. Natomiast otwarty świat chyba jest.
0
@Kgorecki2500 dokładnie to xd
1
@PatrychoO ale mi chodzi Byku o jedno czy postać widać i czy mozna kupowac zbroje, ulepszenia itd ;-)
1
@Lionel_Messi10 no tak, gra jest z perspektywy trzeciej osoby
1
@PatrychoO A to spoko, to obadam ją na ps5 ale tą starą część, jak dobrze pamiętam "inkwizycja" się nazywa;P
0
@Kgorecki2500 Tu masz ten kreator...