La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

2

Moim zdaniem powinniśmy się skupić na mistrzostwie LL, bo z obecnym składzie myślenie o LM jest tylko nieosiągalnym marzeniem. Owszem, zakwalifikowanie się do play-off powinno być ważne, ale nie za wszelką cenę, bo w naszej sytuacji walka na dwóch frontach może sprawić, że szybko polegniemy na obu.

0

@norbi77 tylko jak wygrać ligę mając taką plagę kontuzji i prześcieradła, które mają na papierze zagwarantowany minimum 1 karny na mecz?

0

@norbi77 zależy czy jako fazę play-off traktujesz też baraże czy dopiero 1/8, ale to zbyt duże pieniądze żeby tak całkiem położyć lagę, a akurat nie znaleźć się pośród tych 24 zespołów, które idą dalej(8 od razu do 1/8, a reszta walczy o pozostałe 8 miejsc w barażach) to trzeba być naprawdę sierotą przy składzie jaki ma Barca mimo wszystko w porównaniu do wielu innych zespołów. Pamiętaj też, że to wszystko się łączy i jak dziś odpuścisz LM to za kilka lat znowu może Ci zabraknąć punktów do KMŚ i kolejne pieniądze Ci uciekną. Nie ma miękkiej gry, trzeba zacisnąć zęby i walczyć.

0

@norbi77 Z naszego punktu widzenia brak awansu w CL wygrana ligi nam nie zrekompensuje. Chodzi głównie o finanse i przebudowę i tak dalej...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?