La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1266 Culés

4

Czyli w tej sytuacji, jakby dobiegli do pola karnego, to mamy rzut karny? :D

https://okonski.blog.tygodnikpowszechny.pl/wp-content/uploads/sites/4/2021/02/pique-mbappe-1.jpg

0

@norbi77 jeśli Pique dalej by go trzymał to tak

0

@mekston nie czaje, w takich sytuacjach, jak i w zagraniach ręką faworyzuje się obrońców... Ile razy Messi był tak faulowany jak wbiegał w pole karne...i sędzia dawał wolne... Po faul zaczynał się przed... Idąc tą logiką to Barca miałaby dzięki niemu po 3 karne na mecz

0

@Pawci023x takie są przepisy

I nie Barca nie miałaby po 3 karne na mecz

0

@mekston może te przepisy weszły od niedawna??? Po prostu nie widziałem, żeby sędzia dawał przywilej... Gwizdnął szybciej niż Endrick upadł w polu karnym... Inna sprawa, że chłop zaczął upadać przed polem karnym

1

@Pawci023x nie, to sie nic nie zmienilo od długiego czasu

Wlasnie kontrowersyjne jest to czy ten faul nie zakonczyl sie przed polem karnym

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?