La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

0

Jak załatwić sytuację gdy się pochorowałem trochę ale nie mam l4 a chciałbym takowe mieć? Lekarze u mnie już zamknięci, zresztą dostać się do nich w ten sam dzień...

2

@ranger3120 L4 może wystawić do 3 dni wstecz

1

@ranger3120 L4 można wystawiać z datą do 3 dni wstecz
Kolega @vangoor ubiegł mnie

0

@vangoor tzn, że nie muszę jutro iść do roboty jak nie czuje się na siłach, a l4 dostarczyć tam w wolnym czasie ale w miarę jak najszybciej?

1

@tomek8756 lekarz ostatni mi mówił ze nawet mozna 7 dni wstecz dac :D

1

@ranger3120 Nie musisz dostarczać osobiście L4, pracodawca będzie widział w systemie PUE ZUS (ale trzeba powiadomić pracodawcę o fakcie przybywania na L4

0

@tomek8756 tylko? jak wygląda ten proces? sory ja amator, nigdy nie brałem takich rzeczy xD

1

@ranger3120 Edytowałem post i dodałem więcej informacji:p
Faktem jest istnieje obowiązek poinformowanie pracodawcy o tym, że przebywasz na L4, ale nie ma określonego sposobu informowania (może to być mail, rozmowa telefoniczna,SMS... pewnie wszystko zależy od firmy, Warto więc może zadzwonić do szefa i powiedzieć, jak ta sytuacja wygląda

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?