La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1477 Culés

1

6,4 to chyba optymistycznie :P


@fart @michal26 @mrboom

3

@Kgorecki2500 bardzo optymistycznie to wygląda, aż mi się wierzyć nie chce, że w niektórych miejscach ma przyjść fala, a będzie mniej wody niż teraz

3

@mrboom Są dwie opcje:
Albo zbiornik w Raciborzu to giga chad
Albo władze kłamią i zostajemy piratami

W każdym razie dobrze, że deszcz raczej lżejszy niż mocniejszy padał jak już

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 Racibórz i Krzyżanowice to trzymają, zobacz jakie jest potężne spłaszczenie (i to przy jakim poziomie Odry - m.in. stan alarmowy przekroczony o ponad 4 metry !) w Krzyżanowicach - https://hydro.imgw.pl/#/station/hydro/149180010?h=73
a tu (z wczoraj) widok z mostu położonego zaraz przy stacji pomiarowej -


trzeba trzymać kciuki by wały wytrzymały

1

@Kgorecki2500 nie wierzę w to. Odra w Oławie i Brzegu ponad 7m. W Oławie to grubo ponad.

1

@michal26 Zobaczymy. Ja jutro zamiast do roboty idę na wolontariat worki z piaskiem pomagać sypać w razie "w"

Prawda jest taka, że u nas nie padało teraz a i sama Odra tak w centrum raczej chyba ma normalnie wody względnie delikatnie więcej na razie

1

@Kgorecki2500 nie no jak normalne wody. Idź na na most Grunwaldzki. Stary ja tam byłem w niedzielę, to było tak wysoko, jak ja nie pamiętam od dawna, a od tego czasu poszło znacznie do góry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?