La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

0

Davies do wyjęcia za darmo za rok. Jak jego stosunki z Flickiem?

2

@Faro przecież on jest już praktycznie dogadany z Realem. Mamy już Balde więc lepiej wziąć Trenta który też jest za darmo za rok

0

@Faro Zarezerwany przez Real Madryt.

0

@MesQueUnClub_87 tak tylko twierdzą gazety, nigdzie tak sie nie wypowiadał.
@BORO_12 Balde wciąż ma problem z podaniami w pole karne, o strzalach nie będę pisać

1

@Faro Balde wciąż się rozwija a Davies jest prawie 4 lata starszy więc bez sensu porównanie. Balde to 1:1 profil Daviesa więc nie ma sensu go brać gdy można wziąć Trenta

0

@Faro jak ma się wypowiedzieć jak ma rok kontraktu w Bayernie, ma na trybunach wylądować? Pomyśl trochę

0

@BORO_12 Trent ma problem z kontuzjami o ile kojarze

0

@Faro Ehh co tu więcej dodać.

0

@Faro o matko bo miał uraz w poprzednim sezonie to już go skreślajmy xd, to sprzedajmy odrazu Gaviego póki coś wart xd. Jest za darmo i głupio by było chociaż nie spróbować go zgarnąć

0

@Faro źle to ująłem ale to nic nie zmienia

0

@BORO_12 to zanim zaczniesz sugerować głupotę to sprawdź

0

@Faro sprawdziłem ale źle ująłem, zanim zaczniesz pisać głupoty to się zastanów chwilę (;

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?