La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1813 Culés

0

Space Marine 2.

Dziś oficjalna premiera Space Marine 2. Jako że gram od czterech dni mogę powiedzieć że gra dostarcza dokładnie tego czego chciałem. Jest to czysta korytarzowa rozwałka. Bez pi.... o bzdetach. Już od pierwszych minut bierzemy się za robotę jako narzędzie zniszczenia rozwalamy wroga w imieniu Imperatora. Zwłaszcza jak się opanuje walkę w wbiegamy w masę wroga jak jakiś wściekły nosorożec i tniemy mieczem łańcuchowym wszystko co podejdzie a wroga nie brakuje.

Kampania podobno na 8 godzin ale tego nie wiem bo gram na najwyższym poziomie trudności jestem w trzeciej misji i na liczniku 15h.

Technicznie na PC jest dobrze nie wiem jak na konsolach. Trafiłem na 1 bug gdzie nie mogłem podnieść apteczki.



What is your life?
My honour is my life.
What is your fate?
My duty is my fate.
What is your fear?
My fear is to fail.
What is your reward?
My salvation is my reward.
What is your craft?
My craft is death.
What is your pledge?
My pledge is eternal service.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?