La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2008 Culés

4

Może się nie znam i źle mi się wydaje ale patrząc na kadrę Włochów to bardzo średnio to wygląda.

Gdzie takie nazwiska jak dawniej z Del Piero, Inzahgim, Tonim, Pirlo, Gattuso, Nestą czy chociażby Chellinim?

3

@Stinger_ każda reprezentacja ma generację świetnych piłkarzy która potem raczej szybko się nie powtarza

Hiszpania co prawda wygrała Euro ale gdzie ta kadra do MŚ 2010, z 2 ligi niżej

1

@Herato no, np. nasza była świetna w latach siedemdziesiątych i do dziś się nie powtórzyła ;)

1

@tadzik447 W latach siedemdziesiątych nie zdążyli nam wszyscy spier... o lata świetlne. Czy kiedyś ich dogonimy chyba tylko gdy reszta będzie grała na jednej nodze.

0

@Stinger_ U Włochów to wszystko średnio wygląda. Kadra, liga, talenty. Wszystko ostatnio coraz gorzej. Łącznie z trenerami. Bo Ci co błyszczą to u schyłku karier.

0

@PatrykBarca nie bez powodu ostatni raz na mundialu zagrali 10 lat temu :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?