La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1097 Culés

0

Żal patrzeć na to jak zespoły la liga od lat wyprzedają najlepszych zawodników i wystarczy 1-2 kontuzje i nie mają kim grać. Wczoraj oglądając Betis czy wcześniej Valladolid to oni mieli hektary miejsca do kontr, tylko w obydwu meczach nie było grajków na poziomie co mogliby z tą piłką się sprawnie przenieść na drugą stronę. Mam wrażenie że mecze bezpośrednie z Realem będą bardzo ważne w tym sezonie, bo takich drużyn, które naprawdę potrafią się postawić to aktualnie za wiele w lidze nie ma.

1

@AlwaysBlaugrana przecież Betis to szedł z kontrą 4 na 2 i tego nie ogarnęli xD

2

@ShawnC dokładnie. Bardzo słabo się prezentowali z przodu, tak samo Valladoid. Jeśli mamy w lidze pełno takich zespołów co nawet dobrej akcji nie potrafią stworzyć bo ich kilka podań przerasta to wygląda to bardzo słabo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?