La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

1

Mecz przepiękny, nie ma to tamto. Nawet już nie chodzi o wynik, ale to była Barca która chce się oglądać. Te emocje, magia, pressing, wymienność pozycji, gra kombinacyjna. Praktycznie wszystko było idealnie. Niemniej, jeżeli miałbym postawić przy jakimś nazwisku minus, to klasycznie przy Balde. W takim meczu jak dziś to on powinien dodać cokolwiek w ataku, a on jak zwykle swoje. Casado wiadomo, to świeżak, nawet nie biorę go pod uwagę. Wystarczy dla porównania zobaczyć jak Kounde porusza się po prawej stronie. Szkoda trochę, bo chłopak w ogóle się nie rozwija

0

@Ziemny gówniarz nie grał w piłkę pół roku, jak nie lepiej, to nie ma co oczekiwać cudów. Młody jest, będzie miał wahania formy. Nabierze pewności siebie i będzie potworem na lewej stronie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?