- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1225 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1225 Culés
3
Barcelona 7 a u mnie tylko 1-0 ale finalnie najważniejsze jest zwycięstwo. Szczerze nawet fajnie się oglądało 4 ligę. Drewniactwa nie było za dużego. Dobry mecz Marciniaka, osób no bardzo bardzo dużo. Jak na małą mieścinę to może i ze 2 tysiące, może nawet 3. Dokładnej liczby nie znam, aczkolwiek może za niedługo w mediach zostanie podana. Współlider jest
0
@VegetaPolska Ja wiem że Byłeś na IV lidze ale coś przeczuwam że zaspoilerowałeś jutrzejszy mecz Realu czyli 1-0.
0
@FcPortoFan1999 nawet jak będzie 1-0 ale zwycięskie to będzie dobrze. Co do Marciniaka, zdjęcia z nim czy autografu nie mam. Mecz się skończył godzinę temu, a chłop pewnie dalej rozdaje autografy czy zdjęcia z ludźmi którzy mieli dojścia.
0
@FcPortoFan1999 1-0 dla Betisu po golu Roque w doliczonym czasie. Biorę w ciemno
0
@VegetaPolska IV ligi chyba przerwy nie mają to On chyba dalej będzie mógł sędziować(jeśli nie będzie na meczach reprezentacji) @Pnog37 Mam wrażenie że będzie 0:0 xD
0
@FcPortoFan1999 0:0 też biorę w ciemno
1
@FcPortoFan1999 jutro Marciniak będzie sędzią var w Szczecinie z tego co się dowiedziałem. Poza tym, gdzie Marciniak na większej ilości tak niskiej ligi xd to była sytuacja szczególna bo 75 lecie istnienia klubu.
0
@Pnog37 Dość często między tymi ekipami jest ostatnio sprawiedliwy remis. @VegetaPolska W sumie niezły mecz będzie sędziował między Pogonią a Śląskiem.
0
@FcPortoFan1999 Real lubi tracić punkty z Betisem
0
@Pnog37 Z obecną męczybułą to najpewniej stracą.
0
@FcPortoFan1999 taką mam nadzieję
0
@Pnog37 Wiem natomiast jedno.Ten jutrzejszy mecz po tym dzisiejszym to będzie próba wydłubania sobie oczu.