- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1127 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
ranger3120
4
Kobiety lubią brąz, idę się opalać
14 odpowiedzi
mekston
5
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1127 Culés
1
Ale co Gundogana brakowało w 3 pierwszych meczach...
0
@PatrykBarca Brakuje Ci go ewidentnie.Myślisz że Barca zdobyłaby z nim więcej punktów niż te dziewięć?
2
@PatrykBarca takie wnioski to po sezonie.
0
@FcPortoFan1999 No zeszły sezon pokazał....
0
@Messibestplayerintheworld Myślisz że będzie gorzej, niż sezon bez żadnego pucharu?
A to żadne wnioski. Na tenxmkment po prostu nie było jego braku widać w żadnym stopniu. Tak jak Mbappe w 3 meczach. :)
0
@PatrykBarca W sensie za Xavinizmo było lepiej? :)
0
@FcPortoFan1999 No z Gundo właśnie nie. Każdy lisze że to był nasz najlepszy pomocnik. Oczywscie to świetny pilkarz. Ale zanim przyszedł były 2 puchary. W tym zgnieciony Real w SPH. A w lidze w pewnym momencie 15pkt przewagi. Potem przyszedł on i Klasyki wszystkie w cymbał i placz w wywiadach. Swoje kreował. Ale jako całościowo zespół nie kreował więcej niż bez niego. Więc nie wiem na jakiej podstawie może go brakować....
0
@PatrykBarca Są tacy którzy za nim tęsknią.
0
@FcPortoFan1999 No wiem. Po części rozumiem. Bo to świetny pilkarz. Ale nie niezbędny jak widać. I w wieku w którym na nim ciężko coś zbudować.
0
@PatrykBarca W sumie mogłoby dojść w tym sezonie LM do spotkania między City i Barceloną w takiej fazie pucharowej.Bardzo długo nie było już takiego dwumeczu.
0
@FcPortoFan1999 No oni z nami za dużo to nie wygrali :)
0
@PatrykBarca To mogłoby dojść do takiego starcia.Niech Real sobie odpocznie od rywalizacji z City na jeden sezon.
0
@PatrykBarca znaczy po sezonie napiszemy jak często i jak bardzo przydałby się Gundogan. Za wcześnie cokolwiek w tej sprawie pisać.