La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1209 Culés

0

9 mln to nie jest niby tak dużo, ale wątpię, że wniesie więcej niż Felix w zeszłym sezonie, który trafił tu za darmo i grał za grosze.

0

@kanver_ a co takiego wniósł Felix? 5 dobrych spotkań w sezonie?

1

@Pnog37 a myślisz że Chiesa będzie miał więcej?

0

@Pnog37 Z Atletico miał dobre mecze, 6 punktów to w dużej mierze jego zasługa. W grupie LM też grał świetnie. Zresztą, ja tu nie mówię, że Felix wniósł dużo, tylko że Chiesa nie wniesie więcej.

2

@Pnog37 Chiesa będzie miał trenera na ławce a nie wuefiste co nie ma na Niego pomysłu.

3

@kamiVeB @kanver_ a ja uważam, że zrobi więcej. W końcu jakiś skrzydłowy, który na drybling. Liczby miał niezłe, a jak się nie sprawdzi to raczej dużo nie stracimy bo to wielka promocja

1

@kanver_ raków sprzedaje drożej napastników

2

@Kinginiesta Do teraz nie moge w to uwierzyć XD. Wycisnęli Anglików do cna.

0

@kanver_ Bo to Chorwat a nie Polak. Tak by poszedł za 3....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?