La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 701 Culés

0

Nie widzę żadnych plusów z potencjalnego transferu Christensena. Jedyne o czym można pomyśleć to rozbicie grupy amigosów. Christensen, Gundogan, Lewandowski, De Jong, Ter Stegen. Może przynajmniej to skłoni pijawkę De Jonga do transferu zamiast darmowego odejścia. Stegen też mógłby już myśleć o emeryturze. Lewandowski zresztą podobnie.

1

@KrwawiaceoczyVEB Pijawka bo ma ważny kontrakt i chce dostać swoje odroczone pieniądze. Pomyśl dwa razy zanim coś napiszesz.

0

@Bartas7VeB Pijawka bo ma gdzieś klub, mimo kontuzji jeździ na kadrę i przedłużyła sobie wakacje oraz mimo "pokazowej" miłości do klubu nie odpowiada na propozycję przedłużenia kontraktu. Zwykły najemnik tak jak Araujo.

2

@KrwawiaceoczyVEB Laporta wypuścił jego kontrakt do mediów, zrobił na niego nagonkę za pomocą swoich kumpli i straszył sądem żeby anulować mu kontrakt. Jeśli ktoś tu ma gdzieś klub to jest to Laporta.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?