La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1513 Culés

1

tvp robi się szczujnią jak tvpis tylko w drugą stronę xD


5

@draxidox zaczynają się rozkręcać.
Nikogo zdrowo myślącego to nie dziwi. :P

3

@draxidox Stanowski dobry film nagrał na ten temat :D kwestia czasu a dzisiejsze TVP nie będzie się różnic niczym od tego co było za pisu, a może byc jeszcze gorzej xd

0

@draxidox za brak kpo I blokowanie środków spójności na istniejące budowy dróg czyli rząd musiałby drogo pożyczyć albo dodrukować tylko po to aby solidarną polską bezkarnie z pisrm mogła okradać to za to powinni ich wsadzić do paku na 20 lat za działalność wbrew interesom polski.Nie dość że kradli ,to jeszcze kasy nie potrafili załatwić..Absolutna zgoda z tvp plus już rok temu powinna być kasa na oze aby można było obniżać ceny energi itp.Inwrstowac w turbiny magazyny Energi itp....potem inflacja była 17% z czego bazowa 11% i do dziś bujamy się z cenami.....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?