La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 970 Culés

1



Coś dla Ciebie. @bartas97

3

@blakkudium Chyba rekord. 11 baniek za chłopa z ekstraklapy. Chociaż z drugiej strony gdyby był w normalnej lidze to by było pewne z 30.

0

@Kazragore No tutaj wspomniane jest, że 11 mln € całość, czyli pewnie parę mln € będzie w bonusach, ale kwota robi wrażenie.

konto usunięte

2

@blakkudium
Jak ta kwota się potwierdzi to Masterclass Michała z tym transferem, odrzuceniem oferty 7mln i czekaniem na więcej :)

Widziałem też coś o 10% od przyszłego transferu ale nie pamiętam kto to podawał

1

@blakkudium Stawiam że bonusy są na zasadzie za granie. Więc raczej to zrobią bo nie wpisli mu przecież wygra PL albo złotą piłkę.

1

@blakkudium ogromny hajs, nie oglądam ekstraklasy, ale serio był taki dobry?

0

@Pnog37 Ja Rakowa akurat nie oglądam. Bardziej zaciekawiła mnie kwota transferu, która jest dość wysoka, jak na nasze standardy. Więcej o nim by Ci musiał napisać @bartas97

1

@blakkudium ja nie oglądam ekstraklasy. Słyszałem tylko, jak rok temu przychodził za jakieś 2 bańki. teraz odchodzi za 11, więc coś jednak musial prezentować

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?