La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1212 Culés

1

No i w Madrycie leciutki kwasik się zrobił po słowach...(o dziwo) Rodrygo :)

0

@norbi77 A co powiedział?

6

@Worny "„Cześć wszystkim. Wczorajszy wynik nie był taki, jaki chcieliśmy. W La Lidze każdy punkt na koniec robi różnicę. Jestem szczęśliwy z bramki i postępów drużyny. W ostatnim tygodniu mówili o trio Bellingham, Mbappé i Vini, ale muszą dodać R jak Rodrygo do tego skrótu."

Już widać lekką frustrację, że nie traktują go kibice i media jako czołową gwiazdę, a jedynie jako uzupełnienie dla gwiazd ;p

0

@Worny @Aragorn33
No i szybko ten wpis usunął :)

1

@norbi77 oni byli tacy pewni że wszystko bedzie git. Nie bedzie, bo każdy dobry pilkarz chce błyszczeć a oni we 3 grają na jednej pozycji. Bellingham im też wczoraj zwracal uwagę

1

@norbi77 mógł usunąć, ale skutków już nie powstrzyma ;p

2

@Faro to to jedna rzecz - inna jest taka, że Rodrygo głośno stwierdził, że drużyna dzieli się na 3 gwiazdy z przodu, niedocenianego Rodrygo, który też powinien być gwiazdą - i na resztę wyrobników, którzy mają na te gwiazdy pracować ;p Fajnie się to zaczyna.

1

@Aragorn33 on nie jest zbyt bystry, co pokazał akcją z Messim

2

@Faro ale to problem Realu a nie nasz na szczęście ;p

0

@Aragorn33

Ego podbiło herbatnikowi widzę. Ma pretensje że nie jest wymieniany w pierwszej lini a nie widzi że jest najsłabszy z atakujących

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?