- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1197 Culés
Gorące dyskusje
Roobo
6
Jest to niebywały skandal , jeśli to prawda.SAFE miało być projektem który pozwoli nam się... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
pt9
9
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Roobo
6
Wstawię tu dla wszystkich bo tam pewnie zginie nagranie w poście.Rzeczniczka do spraw SAFE mówi... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1197 Culés
1
Czy możemy już mówić o rasistowskimi skandalu po tym co wyprawiają kibice Mallorcy gdy "człowiek "z 7 jest przy piłce?
0
@Xxxbarca4ever
Jako kibic Realu powiem Ci, że w dzisiejszym świecie możemy to nazwać rasistowskim skandalem.
A mówiąc całkowicie poważnie to nie ma to moim zdaniem związku z jego kolorem skóry, a z jego irytującym zachowaniem i prowokacjami.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronMan43 zasadniczo kilku kibiców Realu, których znam twierdzi to samo co Ty.
0
@Murazor
Widać to było przecież idealnie gdy Rodrygo zdobył bramkę. Żadnych gwizdów. Ale różnica jest taka, że jak Vinicius całuje herb Realu to robi to jakoś tak ostentacyjne, że nawet mnie to momentami irytuje.
Generalnie nie miałbym nic przeciwko niemu, bo można prowokować, ale trzeba później brać to na klatę i nie robić z siebie ofiary losu. Pique robił to idealnie czym zaskarbił sobie nawet u mnie nutkę sympatii.