La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1634 Culés

0

Ten środek pola to tak na serio? I co jest z Olmo?

1

@Trojanek23 Trzeba czekać aż go zarejestrują...

1

@Trojanek23 Laporta szuka teraz firmy co na 30 lat wykupi obsługę ochronę na stadionie. Wtedy zarejestrują.

1

@Trojanek23 Olmo bez rytmu meczowego on dopiero w drugiej albo trzeciej nawet kolejce zagra.

0

@Lionel_Messi10 A kto ma rytm? Lepszy Pedri, który wskoczy zaraz po kontuzji(byc moze nawet dzisiaj) czy zdrowy Olmo?
Reszta tez ma rytm meczowy jedynie w presezonie. Juz bez przesady. Nigdy nie będziemy miał rytmu jesli nie zacznie grać, trenować trenuje chyba

1

@FCBparasiempre to on jest nie zarejestrowany? Jprd.cyrk

1

@Trojanek23 No właśnie jeszcze nie jest......!

0

@tbas mamy cały podstawowy środek pola kontuzjowany? Dzisiejszy środek pola,dla mnie to jest zart

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?