La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1803 Culés

0

Pablo Torre i Casado zarejestrowani. Torre jednak zostaje w klubie bo nie słychać aby odchodził?

3

@xvcWinterSoldier Pewnie do zimy zostanie

4

@xvcWinterSoldier To że zarejestrowany chyba o niczym nie świadczy. Skoro w przypadku Lengleta to jakieś taktyczne ruchy w sprawie finansowego fair-play, to może w przypadku Torre również:

"Rejestracja Lengleta jednak niczego nie wyklucza. W podobnej sytuacji Francuz był w zeszłym sezonie. 24 sierpnia 2023 roku został zarejestrowany w LaLidze, by tydzień później opuścić klub na wypożyczenie do Aston Villi. Może mieć to związek z pewnymi ruchami w sprawie finansowego fair-play."

https://www.fcbarca.com/120039-clement-lenglet-eric-garcia-i-ansu-fati-zarejestrowani-w-lalidze.html

2

@xvcWinterSoldier transfer Olmo raczej nie pozwoli mu zostać ale zobaczymy. Jeśli chcemy go wypożyczyć to musi być zarejestrowany więc nie można się tym kierować

2

@xvcWinterSoldier oczywiście że zostanie bo De Jong i Gavi szybko do gry nie wrócą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?