La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

1

Cyrk Zalewski... To jest gotowy czy finanse nie są gotowe? Jak zwykle wstyd na cały świat.

konto usunięte

0

@kuz ja czuje ze to zarejestrowanie Olmo będzie trwać trochę dłużej xd

2

@kuz Mnie zastanawia tylko jedna sprawa. Mianowicie dlaczego nie ma umowy z Nike? Była na początku tej sagi informacja że bodaj Puma jest zainteresowana i dawali dużą kasę. Potem było że jednak Nike i też dają podobne pieniądze. Umowa miała być chyba ze 4 miesiące temu. A teraz prawie wrzesień i ani Nike ani Pumy nie ma...

Laporte to tak robią w c... wszyscy że aż strach.

2

@Kazragore Pumy nie ma bo Barca przegrała w sądzie i nie mogła zerwać umowy z Nike bez kary. A dlaczego nie ma Nike? To wie tylko gruby.

0

@kuz Aha. Szczerze mówiąc po tym co się z tym Nike dzieje to bym się zastanowił czy warto się wiązać z nimi nową umową.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?