La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1578 Culés

2

Z racji otwarcia w Poznaniu fastfooda Popeyes, środku tygodnia i wczesnej godziny - brak kolejek, stwierdziłam, że to idealny moment by spróbować czegoś nowego. Zjadłam chicken sandwicha, do tego te ich frytki w przyprawach i napój lemoniada. Za wszystko zapłaciłam coś około 30 zł. Burger moim zdaniem prócz spoko mięsa nie miał nic do zaoferowania, słabe sosy i sucha mega żółta buła, frytki w tych przyprawach bardziej apetycznie wyglądają niż w rzeczywistości smakują no i lemoniada też cienizna. Koleżanka wzięła sandwicha spicy, który faktycznie był ostry ale ta ostrość była taka sztuczna (o wiele lepiej wypada ten spicy chicken burger z Maka). Dali mi jeszcze w gratisie pałkę z kurczaka na której była mega spoko panierka, ale mięso było twarde i niezbyt dobre. Ogólnie mega się zawiodłam, z tego co widziałam to te stripsy są też malutkie i ich cena to bodajże 15 zł za 3 sztuki. Może Wy macie doświadczenia lepsze i po prostu wzięłam jakieś mega słabe pozycje z tego Popeyes. Niemniej, jak za 30 zł to o wiele bardziej się człowiek naje w McDonald's czy w tej cenie wsunie słusznego kebsa.

0

@clyde nie oczekuj rarytasów w fastfoodzie.

0

@clyde Mi bardzo siada ta knajpa, chyba najlepsza ze wszystkich tylko dość drogo. A frytki to petarda :)

1

@lucas/catalan nie oczekuję, ale jednak w McDonald's można zjeść w miarę smacznie. W KFC stripsy też są mega dobre. Pomijam oczywiście to, że takie jedzenie to syf ale jak raz na jakiś czas idę do fastfooda to na pewno chciałabym zaczerpnąć więcej przyjemności z jedzenia niż w Popeyes

1

@Kgorecki2500 Frytki mają dobre, i kanapki Nawet też dobre...gdyby tylko mieli kupony rabatowe, to by było bardziej przystępne cenowo
:p

0

@tomek8756 Ostatnio wprowadzili takie mniejsze porceje za 10 zł więc może z czasem coś powprowadzają. Sieciówka w Polsce młoda więc no.

0

@Kgorecki2500 jadłeś to może te mniejsze porcje?:p

0

@tomek8756 Jadłem, smakują tak samo tylko tańsze :)

0

@Kgorecki2500 Ten wrap jest faktycznie mały?
:p

0

@tomek8756 No, tak chyba 1/1,5 kurczaka ma. Wsobie mniejszego. Tak na przekąske jest git

0

@clyde foodtrucki to największy kit.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?