La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

2

Przydałoby się jeszcze Lengleta, Torresa, de Jonga i Roque sprzedać. Wtedy będzie miód malina i finanse na dobrym poziomie. Niekoniecznie trzeba kogoś na siłę kupować, bo może kadra jest już odpowiednią. W tamtym sezonie naprawę niewiele brakowało od finału lm. Barca zdominowała psg, ale nieszczęsny błąd Araujo przekreślił wszystko. Ja wierzę, że ten sezon będzie świetny. W sumie to co roku tak wierzę, ale uważam to za błogosławieństwo, że mam tyle optymizmu w życiu, bo inaczej to nie dałoby się cieszyć Barcą

0

@kondzix2115 SPO KO JNIE. Torresa i De Jonga się nie uda wypchnąć, ale Lenglet już jedną nogą poza klubem, Roque też powinien odejść choćby na wypożyczenie, resztę niepotrzebnych zawodników też posprzedajemy.

2

@kondzix2115 Ja podobnie. Każdy sezon zaczynam z nadzieją na co najmniej ligę lub LM.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?