- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1559 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Arkon
4
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Lanosss
14
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1559 Culés
1
Według Achrafa, dalej jest "nadzieja" w sprawie Nico.
2
@blakkudium Nadzieja umiera ostatnia.
2
@blakkudium Totalnie w to nie wierzę... ale obrót tej sprawy bardzo by mnie uszczęśliwił :)
Nico to moim zdaniem jedyny brakujący element w tej układance. DM'ów będzie dwóch, Lewy jakoś pociągnie jeszcze ten sezon i wciąż wierzę, że Flick go ogarnie (choć będzie to super trudne), więc brakuje kogoś właśnie na tę pozycję. Moim zdaniem w Barcelonie powinni zrobić WSZYSTKO co w ich mocy by sprowadzić Nico. Niestety mam wątpliwości, że tak jest...
1
@AndresCuccittini @macio_944 Ja już zobojętniałem w tej sprawie, ale wrzuciłem ten tweet, bo Achraf to akurat bardzo mocne źródło.
1
@blakkudium dopóki nie będzie oficjalnego potwierdzenia/końca okienka zawsze będzie nadzieja.
0
@macio_944
Jakich dwóch? Chyba nie mówisz o chłopakach ze szkółki? Nawet nie zadebiutowali w spotkaniu o punkty. Oriol odszedł, a Fdj bez ogarniętego partnera nie ogarnia tej pozycji. Gundo się lepiej prezentuje na każdej innej pozycji w pomocy. Jest jeszcze Christensen, ale to solidne uzupełnienie(i nie nominalna pozycja), bez fajerwerków z częstymi absencjami i raczej nie ma co na nim polegać w skali całego sezonu.
A co do Nico bardzo bym chciał, ale skoro chłop nagrał ten filmik, że nie może się doczekać sezonu w Bilbao, to jest raczej pobożne życzenia.
I jak go chcieli to Ferrana powinno już tu nie być i miejsce w wynagrodzeniach i jakaś opłata transferowa.
0
@Pedri16Future Wiadomo, ale ciągle nie ma kontraktu z Nike, chociaż coś się niby ruszyło w sprawie Libero, sprzedaży brak.