La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1010 Culés

0

Żeby nie było Olmo jest bardzo dobrym zawodnikiem z niesamowitymi umiejętnościami. Ale po co kurde nam on w tym momencie. Mamy sytuację finansową jaką mamy, a dajemy za chłopaka kupę kasy, praktycznie skreślając kolejne potrzebne transfery na daną pozycję. Naprawdę nie lepiej było poszukać lewego skrzydłowego, czy defensywnego pomocnika, albo nawet odłożyć kasę na wzmocnienia w kolejnym okienku, sezonie.
Olmo zapewne da nam liczby, ale w tym momencie są ważniejsze rzeczy. Dodatkowo jest to naplucie w twarz dzieciaką z La Masii.
Jestem mega rozczarowany.

0

@KrwawiaceoczyVEB No te "niesamowite umiejętności" to chyba trochę przesada xD.

0

@KrwawiaceoczyVEB Widać, że oglądałeś tylko Euro w jego wykonaniu, gdzie był niesamowity i na tej podstawie, oceniłeś jego umiejętności. W klubie on gra na słabszym poziomie, niz w reprezentacji. Cos jak np Ferran Torres.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?