La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1731 Culés

3

Tymczasem ciekawa plota. Valve pracuje nad grą o kodowej nazwie "White Sands". Spekuluje się, że to... Half-Life 3.

https://www.gry-online.pl/cooldown/valve-pracuje-nad-nowa-gra-o-kryptonimie-white-sands-fani-half-li/

https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/1ek9h5i/tyler_mcvicker_previously_valve_news_network/

twitter.com/Ozzny_CS2/status/1820206894989922664
twitter.com/LambdaGen/status/1820259166406971444

1

@macio_944 Zrobili w końcu to GTA VI to nie chcą być gorsi.
Swoją drogą nie grałem nigdy w żadnego HL xD

1

@macio_944 No ta cs rozwalony, a oni sobie nową gierkę kręcą całe valve :))

1

@macio_944 Pewnie nowe IP, bo Gaben nie potrafi liczyć do trzech :p

1

@Kgorecki2500 Musisz zagrać, gra legenda, szczególnie dwójeczka i zabawy gravity gunem :) Klimat też świetny.

@marcin62 Nie chce mi się coś wierzyć w HL3, ale... przesłanki jakieś są. Moim zdaniem to może być coś zbliżonego do Half-Life Alyx, ale zobaczymy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?