La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

25

to tyle na dziś


2

@draxidox Kapitan Grawitacja-Mateja to był zawsze mój Mistrz!

konto usunięte

10

@draxidox Najlepsze te "do dwustu metrów" xD

5

@draxidox MŚ w lotach 2010? Wystarczyło skoczyć normalnie i byłby medal drużynowy ale Łukasz Rutkowski nie lubił zbierać medali. Szkoda tylko bo "zabrał" drużynowy medal Adamowi Małyszowi - on nie miał nigdy mocnej drużyny, a praktycznie nigdy nie zawodził poza może MŚ 2009 gdzie jednak był w gorszej formie.

0

@MesQueUnClub96 Już nie pamiętam ale żeby był wtedy medal to nie wiem czy nie starczyłoby 180-185 metrów, a to powinien luźno skoczyć.

konto usunięte

0

@Stinger_ z 20 punktów różnicy było więc nawet 170 dałoby radę xD

0

@MesQueUnClub96 No właśnie czyli jeszcze mniej, a nawet wtedy kiedy skocznia w Planicy nie była tak duża jak teraz te 170 metrów powinien skoczyć na jednej nodze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?