La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

1

Jakiś Polski dziennikarz zrobił sobie typowanie pod tagiem, a kibice już rozgrzani do czerwoności xD
Mam tylko nadzieję, że jeśli Nico faktycznie nie przyjdzie teraz i zostanie w Bilbao(bo wydaje się, że tylko te dwie opcje aktualnie wchodzą w grę) to nie rzucimy się na jakieś głupie zakupy na pocieszenie tylko pójdziemy śladami Realu czyli na daną pozycję przychodzi plan A albo nikt. Żadnego szrotu i półśrodków, której nie rozwiązują problemów i nie podnoszą znacząco jakości kadry. Ewentualnie wzmocnienie innej pozycji choćby klasycznej 6, której się Flick domagał ostatnio. Chyba, że powód takiego fiaska byłby inny i te piękne słowa naszego prezesa mówiące, że stać nas na tak duży ruch to były bujdy.

0

@ViscaelBarca2007 przecież wtedy na 99% Laporta pójdzie po Olmo xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?