La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2191 Culés

0

O 12:00, to trzeba obejrzeć mecz pierwszoligowców z Opola i Siedlec!

0

@FcPortoFan1999, witam eksperta

0

@FCB_dimiC Witaj.Musisz mi odpowiedzieć na jedno pytanie wczoraj.Co się stało że tak gorliwie oglądałeś mecz Widzewa?

0

@FcPortoFan1999 wczoraj się dobrze w Sercu Łodzi bawiłem. A i wynik dobry.

1

@Safrani Ten mecz był bardzo dobry.Od samego startu i bez większych tradycyjnych przestojów Ekstraklasowych.

0

@FcPortoFan1999, nie oglądałem, kibicuję słabszym po prostu.

0

@FCB_dimiC Jak nie oglądałeś jak widziałem że śledziłeś i to mocno ;)

0

@FcPortoFan1999, gotowałem wtedy sobie żarcie, śledziłem na Flashscore :)

Komentowałem tylko na La Rambli żeby kibice Lecha mogli poczytać moje komentarze

0

@FCB_dimiC Bo był i jest tutaj jeden kibic Lecha, i On był wczoraj taki dość niezadowolony z wyniku i pewnej linii spalonego.

0

@FcPortoFan1999, ten co się śmieje, że Dodi wszystko przeżywa jak mrówka okupacje, a wczoraj robił dokładnie to samo? :)

0

@FcPortoFan1999 a ten spalony to był, czy nie było? Z perspektywy trybun trudno określić

1

@Safrani Wczoraj dali taką powtórkę że wygląda jakby nie było. @FCB_dimiC Yeep.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?