La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1813 Culés

2

"Elden Ring" - mam na liczniku 520 godzin!
Rany...dwa i pół roku i tyle czasu (no ok, sporo zleciało jak zostawiłem włączoną grę i coś robiłem w domu, ale to i tak kosmos...).
No, ale żeby platynę wbić trzeba 3 razy grę ukończyć i wielokrotne walki z bossami, więc to pewnie też miało wpływ...
Po ostatnim DLC pograłem trochę w podstawkę (NG+3) i nawet Malenia sztycha nie złapała :)
Ale już chyba definitywnie koniec z ER, bo już mi się przejadła...teraz mam "RE 4: Remake" na tapecie, ale to zdecydowanie krótsza gra :)

0

@norbi77 ja 2 tyg temu wbiłam platynę. Bardzo przyjemne uczucie po tak pięknej podróży. DLC, a w zasadzie ostatni boss mi zniszczył głowę.

0

@clyde
Ile godzin Ci to zajęło?
Noooo... Radhan dał popalić, ale już np Messmer, którym tak straszyli, to wszedł na miękko :)
Radhan rozwalał mnie szczególnie w drugiej fazie :P
I bardzo wkurzały mnie te przerywniki między fazami u niektórych bossów...irytujące to, bo wytrącało z uwagi często...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?