La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

1

Nie rozumiem tego marudzenia. 20 zł za MAX i macie dostęp do dosłownie każdego wydarzenia na igrzyskach olimpijskich. Każdy jeden mecz, każda dyscyplina. Nie musicie liczyć na łaskawość nikogo.

20 zł to promocyjna cena za tak duże wydarzenie, a jeszcze w gratisie przez miesiąc możecie oglądać filmy i seriale.

konto usunięte

0

@NeroTFP1 Jeśli Eurosport ma 9 kanałów do pokazywania igrzysk chyba można oczekiwać że będzie pokazywany najlepszy tenisista w historii i jeden z lepszych sportowców w historii. No ale na szczęście jest

0

@NeroTFP1 20zl za oglądanie jak skaczą, biegają albo czymś płyną czy rzucają a podobno FAME MMA jest przepłacane :)

3

@PatrykBarca, Fame MMA to banda patusów, którzy nie prezentują nawet ułamka tego co ludzie na igrzyskach

0

@FCB_dimiC Ja wiem ze aby grać w kręgle czy skakać do piaskownicytrzeha mieć talent. Ale nie znam nikogo kto o tym marzył aby to robić :)

0

@PatrykBarca The Bill

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?