La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

1

Ah te Igrzyska Olimpijskie.


1

@Arden Tylko po co z góry sobie wkręcać taki scenariusz? Autor już typowo się nastawia na cos takiego co osobiście uważam za słabość.

1

@Arden Idzie się przyzwyczaić po tylu przegranych Igrzyskach w ćwierćfinale..

1

@MesQueUnClub_87 jak to mówią, lepiej się miło zaskoczyć, niz rozczarować.

0

@Arden ehh ta Polska mentalność ...... Mam wrażenie że ludzie większą pożywkę będą mieli z ewentualnej porażki niż z medalu. Trzeba dać chłopakom spokój i nie budować dodatkowej presji . Mają wszystko żeby wyjechać ze złotem

2

@Xxxbarca4ever Ktoś kto cieszy sie z porażki własnej reprezentacji nie jest kibicem.

2

@Arden Nie twierdzę, żeby sobie pompować jakiś balon i się od razu nastawiać na Złoto i trzech MVP z Polski, ale nie potrafię kibicować w taki sposób, że zakładam porażkę danej drużyny.

1

@Arden ja bym powiedział więcej kto nie wierzy nie jest kibicem .... Zobacz komentarz wyżej @FcPortoFan1999 "idzie się przyzwyczaić...... " To po ch.... Oglądasz ?jak nie wierzysz

konto usunięte

1

@Arden Liczę wreszcie na ten medal o który po wyrzuceniu ruskich jest dużo łatwiej, ale niestety pewnie znowu 1/4 czy 1/2. Grbic jest selekcjonerem, on zna grupę, on jest odpowiedzialny za wynik ale chyba za mocno postawił na tych zawodników których tak dobrze zna. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy Zatorski, Kaczmarek, Śliwka, Łomacz nie zasługują na kadrę.

1

@Xxxbarca4ever Ale tutaj nie chodzi o brak wiary czy coś, tylko po prostu odpadnięcie w 1/4 finału czy w półfinale to jest coś co przerabialiśmy przez ostatnie dobre 20 lat.

0

@against_modern_football popiwczak spalił najważniejszy test przed igrzyskami ..... Kaczmarek - u nas 2 atakujący wchodzi na blok nie na pełne zmiany a Kaczmarek bije w obronie i bloku boladzia na głowę ....
Lomacz - według mnie to solidny czlqoiek który nie pęknie w trudnej sytuacji, dodatkowo świetnie gra środkiem .......śliwka - on i tak będzie tym 4 który nie wiele zagra a głowę i charakter ma ogromny o waleczny czego o bednorzu nie można powiedzieć . Wszystkie wybory grbicia się bronią . Póki co z każdej imprezy przywiózł medal ......wierzę że to samo będę mówił po igrzyskach

1

@against_modern_football Krok po kroku. Najpierw grupa, a ona wcale łatwa nie jest.

0

@Xxxbarca4ever Zdobądźmy jakikolwiek medal i już będzie dobrze.

0

@FcPortoFan1999 a gdzie napisałem o złocie ?

konto usunięte

0

@Xxxbarca4ever Wybory broniły się wcześniej bo stawiał na zawodników z KK, którzy byli w formie i zdobywali medale a jaki był ten sezon to chyba każdy widział, napisać że to kompromitacja to nie napisać nic.
Libero - tutaj jakby no największy dla mnie byłby znak zapytania, ale Popiwczak dawał radę w sezonie i chyba bym jednak na niego postawił
Atakujący - Kurek jest już wiekowy, jak się rozpadnie jak ostatnio to zostajemy z Kaczmarkiem który w obecnej formie to się bardziej nadaje na 1 ligę a nie na plusa. Atakujący ma przede wszystkim zdobywać punkty atakiem, reszta to jest pozytywny dodatek.
Rozegranie - Łomacz dla mnie jest rozgrywającym bardzo prostolinijnym, nie jest on w stanie niczym zaskoczyć. Z tych których Grbić sobie wybrał wziąłbym Firleja, a z po za pomyślał o Drzyzdze jako drugi mimo że też nie błyszczał, ale no imo dalej jest lepszym sypaczem od Łomacza.
Przyjęcie - igrzyska to długa impreza atmosferovicia nie potrzeba tylko właśnie takie solidnego gracza jak Bednorz. Nie odbieram że Śliwka jest waleczny i charakterny (no tutaj mały? po poprzednim sezonie), ale tutaj potrzebni są wszyscy w najlepszej formie a Śliwka nie odbudował się po fatalnym sezonie

0

@Xxxbarca4ever Tak mówisz jakby celem było tylko i wyłącznie złoto, a reszta poniżej to tragedia narodowa.

0

@against_modern_football tym że Drzyzga rozwala grupę od środka i on 2-ka w kadrze nie będzie bo się nie pogodzi.....proste . Co do bednorza solidny do 15-20 punktu a później nie dojeżdża.....nie bez powodu tyłu trenerów go skreśliło

0

@FcPortoFan1999 interpretuj jak chcesz nic takiego miejsca nie miało

0

@Xxxbarca4ever Bo takie mam wrażenie że jest pompka w stylu "Złoto albo porażka" i to już kolejne takie Igrzyska od mniej więcej Londynu 2012.

0

@FcPortoFan1999 czas przełamać klątwę

0

@mekston Kiedyś w końcu trzeba.Oby w ćwierćfinale, trafić na w miarę łatwego rywala bo taka Francja ze swoimi trybunami może nam zrobić powtórkę 2021 roku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?