La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 672 Culés

3

I cyk drugi dzień pod rząd kuponik wchodzi w nowym sezonie.
Póki co weszły 2 kupony na 4 , szkoda że Zagłębie nie trafiło bo wszedł by kolejny.
https://m.sts.pl/szukaj(modal:zaklady/360224026551062655)

1

@Roobo A idź, mi Vikingur i Molde uwaliły dzisiaj. Czekam na poważną piłkę a nie :P (ewentualnie może za 5 coś na LM rzucę)

1

@Kgorecki2500 To czyli Ekstraklasa Tobie nie uwaliła a obce ligi!

0

@FcPortoFan1999 Ekstraklasę gram tylko z kursami minimum 2.3 bo inaczej się nie opłaca.
Dużo niespodzianek jest i ja w nie celuje xD
Po za tym żadne inne ligi poważne nie grają a trzeba coś grać, później raczej ekstraklape odpuszczę chyba że nadal tak będzie mi szło

0

@Roobo W tej kolejce poza remisem Śląska, bez niespodzianek.

0

@FcPortoFan1999 I ten remis mi wczoraj siadł.
Dla mnie pewna wygrana Legii 2:0 to też niespodzianka:D

0

@Roobo Czemu niespodzianka? Przecież Legia uwielbia grać na Zagłębie.

0

@FcPortoFan1999 No faktycznie patrzę teraz że ostatnio Zagłębie wyrwało Legii punkty w 2018.
Tak czy siak uważam że w tej lidze każdy może wygrać z każdym i tym się kieruje

0

@Roobo Akurat Zagłębie Lubin to kompletnie nie leży gra na Legię i nie chodzi nawet że każdy na każdego może tutaj wygrać.Tylko Oni, po prostu nie mają pojęcia jak z Legią wygrywać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?