La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1411 Culés

0

Wieczysta! Krakowska! W całej Polsce najlepsza! xD. Z tej mąki chleba nie będzie, Oni nawet jak na 2 ligę to mają emerytów typu Pazdan albo zawodników conajwyżej średnich których extraklasowe kluby oddały do Wieczystej lekką ręka za grubą kasę. To już się w pierwszym sezonie w 3 lidze nie sprawdziło a w drugim też do końca bili się o awans. Skończą jak Sokół PniewyTychy albo Lechia Olimpia Gdańsk. Umrą śmiercią naturalną bo takie dziwolągi czy na siłę budowane za hajs drużyny bez tradycji nie mają prawa bytu w polskiej piłce.

0

0

@Lanosss @Bernard777 Opinia jest taka że mogą awansować do 1 ligi, ale wyżej to już ciężko.

konto usunięte

0

@Lanosss Mogą awansować, albo nie.

0

@tristan87 :D kolega trafnie jak zawsze

konto usunięte

0

@Lanosss Oby nie awansowali. Moja prawda futbolu.

0

@tristan87 oby nie, to taki twor bylych gwiazdek, imprezowiczow, nie wywolują sympatii

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?