La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1361 Culés

1

ale, że Wam się chce kłócić w tak piękna słoneczna pogodę to dajcie spokój. ;)

1

@fart Właśnie ta pogoda do tego chyba doprowadza. Fatalna jest.

2

@Stinger_ Dla jednych fatalna a dla drugich cudowna. Ja należę do tej drugiej grupy. ;)

1

@fart kolejny dzień w biurze...

1

@fart Oczywiście. Nie przeszkadza w pracy taka pogoda?
No chyba, że zjedziesz w klimatyzowanym pomieszczeniu lub gdzieś nad wodą to jako tako rozumiem.

1

@Stinger_ Nad woda ;)
Natomiast ja uwielbiam taka temperaturę i pogodę nawet gdy nie ma klimy. Od małego tak mam. Nie znoszę zimna. ;)

1

@fart Ja akurat dzisiaj parę spraw na mieście więc wolne z pracy ale ciężko chodzić bo oddychać to już kompletnie nie ma czym. Jutro idę do pracy, a to będzie męczarnia w taką pogodę bo niestety w klimatyzowanym pomieszczeniu nie posiedzę.

1

@Stinger_ Maja przejść burze i może się troszkę ochłodzi. Trzymam kciuki aby nie było jutro w robocie tak gorąco. ;)

1

@fart Wątpliwa sprawa, że nie będzie. Tzn. po burzach i deszczu na pewno przynajmniej na chwilę będzie nieco lepiej ale znając życie jutro dalej tak jak dzisiaj. Oby nie bo ciężko będzie pracować ale jakoś trzeba przeżyć. Urlop niestety dopiero za miesiąc więc trzeba się męczyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?