La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1278 Culés

3

Dla mnie Flick to jedna wielka zagadka. Przez większość swojej kariery trenerskiej był asystentem. Wszyscy odwołują się do tego sezonu kiedy poprowadził Bayern do wygrania Ligi Mistrzów, ale fakty są takie że on zespół przejął w połowie sezonu, drużynę do sezonu przygotowywał Niko Kovac, a on był jego asystentem. Drugi czynnik należy pamiętać że był to sezon covidowy. Nie chcę mu przez to ujmować wygrania tej Ligi Mistrzów, ale wtedy ten sezon był inny.
Należy też pamiętać że przygoda z reprezentacją była fatalna.

0

@Criss18Barca Sezon 2019/2020, perfekcyjny w jego wykonaniu.Natomiast od sezonu 2020/21, wyraźnie nie nadążył za tamtym szalonym sezonem grania co trzy dni.Brak Roberta w dwumeczu na PSG, okazał się kluczowy.

0

@Criss18Barca Szkoda mi już chłopa, bo zacznie sezon z Gundoganem w środku pola i zaraz będą głosy, że do zwolnienia.

1

@kuz Takie głosy na sto procent, pojawią się pierwszej wpadce z kimkolwiek.

0

@FcPortoFan1999 Początek sezonu należy traktować z dystansem, no chyba, że jest chłop tak dobry jak miał sezon w Bayernie i w presezonie wyłoni kolejnego Fermina do środka pola np. Casado i będą grać skrzypce w pierwszych meczach.

0

@kuz A w związku z powiększeniem ligi mistrzów, to będzie ciężej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?